Dużo wrażeń i emocji w I Turnieju Szachowym pod patronatem MSCDN w Siedlcach oraz Polskiego Związku Szachowego. Turniej rozegrano według systemu szwajcarskiego - 7 rund po 15 minut. Wśród uczestników byli po raz pierwszy nasi uczniowie.

Klasę II i III reprezentowali:

Kinga Pietrak

Wiktoria Kulesz

Igor Marciniak

Antoni Roman

Aleksandra Pływacz

Łucja Jeleń

Tymoteusz Jeleń

Łukasz Kowalczyk

Dzieci zostały przygotowane do turnieju przez panią Beatę Gochnio oraz panią Małgorzatę Polkowską.

Klasa II i III pod opieką p. Beaty Gochnio i p. Małgorzaty Polkowskiej uczestniczą od dwóch lat w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym. Nasi uczniowie bardzo lubią grać w szachy.

Od trzech lat nasza szkoła uczestniczy także w Ogólnopolskim Projekcie edukacyjnym

"SZACHY W  MAZOWIECKIEJ SZKOLE".

W bieżącym roku szkolnym klasa III pod opieką p. Beaty Gochnio dostała się do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Edukacja przez szachy w szkole", pod patronatem Polskiego Związku Szachowego oraz MEN.

Kontynuujemy przygodę z szachami.