Plakaty zawodów wybranych przez uczniów klasy II i III poznanych podczas Innowacyjnego Programu

Poznajemy zawody”

Poznajemy zawód fryzjera

10 – ego marca, we wtorek II i III klasa naszej szkoły gościła fryzjerki : p. Joannę Ksionek – Weredę i p. Elżbietę Bielińską. Uczniowie zapoznali się z wykonywanym zawodem, a chętni skorzystali z usługi i zrobili sobie ciekawe fryzury. Paniom składamy serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji innowacyjnego programu o zawodach.

Zajęcia praktyczne z rodzicami biorącymi udział w Innowacyjnym  Programie

„Poznajemy różne zawody”.

Uczniowie klasy II i III z naszej szkoły biorą udział w Innowacyjnym Programie „Poznajemy różne zawody”. Do tej pory wystąpili rodzice: p. Marta Polkowska Roman, p. Marlena Kulesz oraz p. Martyna Marciniak. W realizacji programu wzięły też udział panie zatrudnione na stołówce szkolnej.

Program został przygotowany przez p. Jolantę Mędzę  i p. Anetę Skwiecińską. Rozpoczął się we wrześniu i będzie trwał do kwietnia 2020r. Oczekujemy kolejnych chętnych rodziców, którzy pokażą zalety wykonywanych zawodów i opowiedzą o trudnościach z jakimi codziennie muszą się zmagać w pracy. Uczniowie wykazują duże zainteresowanie, chętnie słuchają i uczą się zajęć wykonywanych przez swoich podopiecznych.