===  Aktualności   ===


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 
  Obchody Konstytucji 3 Maja
 
        
       Uczniowie naszej szkoły 3 –go Maja 2019 r.  pod opieką pań: Jolanty Mędzy i Jolanty Szkup, godnie reprezentowali sztandar naszej szkoły podczas obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Kotuniu.  Uroczystość rozpoczęła się od udziału w Mszy Świętej w kościele parafialnym pw. Św. Antoniego. Następnie wszyscy uczestnicy oddali hołd pamięci żołnierzy Armii Krajowej składając pod pomnikiem kwiaty. Zwieńczeniem obchodów była część artystyczna przygotowana przez uczniów w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II. Nad całą uroczystością sprawowała pieczę Pani Dyrektor - Katarzyna Bruśniak