===  Aktualności   ===


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

 

           Informuję, że Komitet Strajkowy w naszej szkole kontynuuje strajk. Wobec tego lekcje nie odbędą się.

Część nauczycieli nie strajkuje, dlatego będą organizowane dla dzieci zajęcia opiekuńczo - wychowawcze: gry i zabawy w szkole oraz na świeżym powietrzu, zabawy na placu zabaw, konkursy, zajęcia plastyczne. Kuchnia będzie wydawała posiłki. Zajęcia te będą organizowane w poniedziałek od godz. 12.15 do 16.00, we wtorek i środę od 11.30 do 15.00.

 Na godz. 8.00 przychodzą uczniowie klasy ósmej - EGZAMIN.

Autobus rano przywozi uczniów klasy ósmej na egzamin, a kolejny kurs 11.35 z Trzemuszki dowiezie dzieci na 12.15. Autobus powrotny po zakończeniu zajęć godz. 15 - 16 wg potrzeb. Więcej informacji w sekretariacie szkoły.

Dyrektor Szkoły - Katarzyna Bruśniak