===  Aktualności   ===

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Wobec braku porozumienia strony rządowej z ZNP, strajk w dniu 09-04-2019 pozostaje aktualny.
Szkoła zapewnia opiekę uczniom w godz. 7:30 - 15:00. Autobusy bez zmian.

Przypominam ponadto, że w dniach 10 - 12.04.2019 r. odbywają się egzaminy gimnazjalne i te dni są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
Uczniowie klasy IIIg w tych dniach przychodzą do szkoły na godz. 8:00. Autobus rano bez zmian.

W dniach 15 - 17.04.2019 r. odbywają się egzaminy ósmoklasisty. Uczniowie kl. 8 przychodzą do szkoły na godz. 8:00. Autobus rano bez zmian.
Uczniowie klas 0 - VII rozpoczynają zajęcia o 12:00, dokładny plan i rozkład autobusów będzie dostępny w późniejszym terminie na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym.

Dyrektor Szkoły - Katarzyna Bruśniak